Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı 460 ml
Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı 460 ml

Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı 460 ml

Marka : Winkel
Tedarikçi : Endüstriyelpark
İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺155,00  + KDV
İndirimli : ₺102,00  + KDV
KDV Dahil : ₺120,36
:

Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı aluminyum, paslanmaz çelik ve tüm çelik yüzeylerde yüzey işleme, diş açma, kılavuz çekme vb. uygulamalar için mükemmel kesme sıvısıdır. Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı sürtünmeyi minimuma indirir, kesici takımların ömrünü uzatır. Sarı ve bakır yüzeyler için tavsiye edilmez.

 

ÖZELLİKLER: Aktif kükürt içerikli sülfürize esterler ve çok özel aşırı basınç katkıları ile formüle edilmiş ağır hizmet kesme ve soğuk şekillendirme yağıdır. Orta ve yüksek karbonlu çeliklerde, vida ve somun üretiminde, yarım ve tam delik perçin, uçuca yapıştırma gibi ağır uygulamalarda kullanıma uygundur. Metallerde çok iyi bir yüzey kalitesi oluşturur. Sürtünmeyi asgari seviyeye indirir, işleme uçlarının ömrünü arttırır.

• Düşük sürtünme katsayısı tezgah parçalarının ısınmasını çok büyük ölçüde engeller, ömrünü ve verimliliği arttırır. • Pas ve korozyona karşı dayanımı mükemmeldir.

• Özellikle sert çeliklerde mükemmel kesme performansı sağlar.

• İşlenen malzemelere olağanüstü yüzey kalitesi kazandırır.

• Üretim maliyetlerini azaltır.

KULLANIM ALANI / ŞEKLİ: İçerdiği katkıların yüksek seviyede olması nedeni ile en sert çeliklerin her türlü talaş kaldırma, diş açma, kılavuz çekme ve broşlama işlemleri için uygundur. Azdırma tezgahlarında da kullanılabilir. Sarı ve bakır metallerin işlenmesi hariç diğer tüm metallerde kullanılabilir.

 

Etiketler
Winkel, Winkel Wincut, Winkel Wincut Delme, Winkel Wincut Delme Kesme, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı 460, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme Yağı ml, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme 460, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Çekme ml, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Yağı, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Yağı 460, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Yağı 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz Yağı ml, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz 460, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme Kılavuz ml, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme Yağı, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme Yağı 460, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme Yağı 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme Yağı ml, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme 460, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme Çekme ml, Winkel Wincut Delme Kesme Yağı, Winkel Wincut Delme Kesme Yağı 460, Winkel Wincut Delme Kesme Yağı 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme Yağı ml, Winkel Wincut Delme Kesme 460, Winkel Wincut Delme Kesme 460 ml, Winkel Wincut Delme Kesme ml, Winkel Wincut Delme Kılavuz, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme Yağı, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme Yağı 460, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme Yağı 460 ml, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme Yağı ml, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme 460, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme 460 ml, Winkel Wincut Delme Kılavuz Çekme ml, Winkel Wincut Delme Kılavuz Yağı, Winkel Wincut Delme Kılavuz Yağı 460, Winkel Wincut Delme Kılavuz Yağı 460 ml, Winkel Wincut Delme Kılavuz Yağı ml, Winkel Wincut Delme Kılavuz 460, Winkel Wincut Delme Kılavuz 460 ml,